E&K | Військовий ліцей ім. Івана Сірка
17830
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-17830,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode_grid_1400,qode_popup_menu_text_scaledown,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-ek-architecture,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Військовий ліцей ім. Івана Сірка

Архитектор:

Петровський О. Г.

Локація:

м. Краматорськ, вул. Героїв України, 21

Тип об'єкта
Освітні заклади
Про проект

Рішеннями генерального плану було враховано існуюче розташування об’єктів та зонування території.  Існуюча територія школи-інтернату підлягає реконструкції під ліцей з посиленою військово-фізичною  підготовкою,  розрахованого  на  одночасне  перебування  240  учнів 10 – 11 класів.

 

Проектними  рішеннями  передбачено  зонування  території  комплексу на наступні функціональні зони:

•  навчально-житлова;
•  спортивно-оздоровча;
•  зона відпочинку;
•  господарська.

Навчально-житлова зона представлена триповерховими будівлями навчального та спального корпусів. З огляду на необхідність влаштування зв’язку між ними, було прийнято рішення пристрою (нове будівництво) теплого переходу, який буде виконувати функції рекреації, переходу між корпусами, місця урочистих подій і стане композиційним центром ліцею. Це рішення дозволить організувати навчальний процес  ліцею більш функціонально.

 

У спортивно-оздоровчій зоні передбачено влаштування спортивних майданчиків (футбольне поле  і баскетбольний майданчик) з біговими доріжками навколо них, спортивні споруди і доріжка з перешкодами.  З огляду на специфіку навчального процесу проектованого ліцею, де велика увага буде приділятися військовій та фізичній підготовці  учнів, проектом передбачається будівництво нового спортивного залу закритого типу.