E&K | Спортивний корпус для військового ліцею
17837
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-17837,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode_grid_1400,qode_popup_menu_text_scaledown,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-ek-architecture,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Спортивний корпус для військового ліцею

Архітектор:

Петровський О. Г.

Локація:

вул. Героїв України, 21, м. Краматорськ, Донецька обл.

Стадія:

Передпроектна пропозиція

Тип об'єкта
Освітні заклади
Про проект

Спортивний корпус розташований на території комплексу будівель комунальної установи «Донецький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Івана Сірка» Донецької обласної Ради.

 

У спортивно-оздоровчій зоні передбачено влаштування спортивних майданчиків (футбольне поле і баскетбольний майданчик) з біговими доріжками навколо них, спортивні снаряди та доріжка з перешкодами.

 

З огляду на специфіку навчального процесу ліцею, де велика увага буде приділятися військовій та фізичній підготовці  учнів, проектом передбачається будівництво нового спортивного залу закритого типу. У будівлі спортивного залу запроектована стоянка на 7 автомобілів і військовий плац.