E&K | Проект благоустрою військового ліцею
17858
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-17858,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode_grid_1400,qode_popup_menu_text_scaledown,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-ek-architecture,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Проект благоустрою військового ліцею

Локація:

м. Краматорськ, вул. Героїв України, 21

Архітектор:

Петровський О. Г.

Тип об'єкта
Благоустрій громадського середовища
Про проект

Беручи до уваги специфіку майбутнього ліцею (як режимний об’єкт), територію планується огородити металевою огорожею без вільного доступу населення. Для доступу на територію, проектом передбачено влаштування контрольно-пропускного пункту, який розміщений уздовж вул. Героїв України поблизу головного входу до ліцею. Проектом передбачено влаштування нових доріжок, алей, що проектуються таким чином, щоб пішохідний і транспортний рух не перетиналися. У композиційному плані чітко простежується центральна вісь, яка з’єднує навчальний комплекс з внутрішнім простором ліцею. Всі пішохідні доріжки і вимощення навколо будівель планується виконати з ФЕМ.

 

Для формування і завершення архітектурно-художнього ансамблю майбутнього ліцею проектом пропонується установка малих архітектурних форм та споруд. Серед яких:

алея слави з пам’ятним знаком;
відкритий амфітеатр для проведення занять на відкритому повітрі;
альтанки;
декоративні підпірні стінки.

 

Захисні малі форми (альтанки, декоративні стінки) застосовуються для облаштування майданчиків для відпочинку. Для цього передбачається використання лав для відпочинку, встановлення ваз з квітами, урн, світильників, для озеленення застосовуються дерева і кущі декоративних порід. Уздовж прилеглих вулиць висаджуються дерева широкоекранних порід, стійких до вихлопних газів. Зелені насадження відіграють значну роль як для поліпшення санітарно-гігієнічних і мікрокліматичних умов ліцею, так і для формування його індивідуального обліку.