E&K | Проект благоустрою головних вулиць міста
17829
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-17829,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode_grid_1400,qode_popup_menu_text_scaledown,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-ek-architecture,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Проект благоустрою головних вулиць міста

Локація:

м. Краматорськ, Донецька обл.

Архітектор:

Петровський О. Г.

Тип об'єкта
Благоустрій громадського середовища
Про проект

Ескізний проект благоустрою вулиць Олексія Тихого та Центральної м. Краматорська, включає в себе влаштування пішохідних і велосипедних доріжок, місць відпочинку та дозвілля на місці існуючих трамвайних колій, які підлягають демонтажу.

 

Уздовж доріжок пропонується організувати функціональні зони короткочасного відпочинку, спортивні майданчики, велотреки, гірки. Велодоріжка довжиною 34 км стане улюбленим маршрутом велосипедистів міста Краматорська.

 

У зоні пішохідних доріжок пропонується влаштування тіньових і дощових навісів, куточків відпочинку з парковими лавами та освітленням у темний час доби. Покриття пішохідних доріжок виконано фігурними елементами мощення. Малі архітектурні форми (паркові лави, декоративні ліхтарі, підпірні стінки, навіси, літні павільйони, квітники) розташовані уздовж вулиці, значно поліпшать зовнішній вигляд реконструйованого району.

 

Малі архітектурні форми проекту виконані з сучасних матеріалів в стилі мінімалізм. Окрасою пішохідної зони, безумовно, є зелені насадження. Посадка нових дерев, згідно дендроплану, виконується за композиційним рішенням. Існуючі високорослі дерева виконують роль фону, стіни, екрану. Дерева і декоративні кущі другого ярусу та окремі декоративні рослини будуть грати роль композиційних акцентів.

 

В результаті реалізації даного проекту, місто значно покращить екологічний стан, підніме на новий, якісний рівень благоустрій і забезпечить комфорт та активний відпочинок для жителів.