E&K | Дитячий садок
17832
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-17832,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode_grid_1400,qode_popup_menu_text_scaledown,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-ek-architecture,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Дитячий садок

Локація:

м. Святогорськ, пров. Лісовий, 14.

Архітектор:

Петровський О. Г.

Тип об'єкта
Освітні заклади
Про проект

Проект реконструкції дитячого садка «Ластівка» розроблений відповідно до підвищення класу енергоефективності будівель з вимогами ДБН 2. 6 – 31. 2016 «Теплова ізоляція будівель і споруд»

 

Архітектурне вирішення фасадів направлено на створення ігрової, радісною атмосфери комплексу. Фасади мають яскраві тони стін і покрівлі. Вежі над ігровими кімнатами підкреслюють функціональне призначення будівлі.

 

З торців лівого і правого фасадів запроектовано дві прибудови, які будуть містити в собі 3 групи по 15 дітей у кожній і спортивний зал. Кожен груповий осередок складається з таких приміщень як: роздягальня, ігрова кімната, спальня і туалетна кімната.

 

Прибудови виконані з урахуванням вимог інсоляції і прилеглих до глухих стін існуючої будівлі дитячого садка, що таким чином не затінює існуючі приміщення. Розміри прибудов обумовлені розмірами ділянки, балансом площі забудови і вільної території.

 

Проектом благоустрою території передбачений майданчик для дітей ясельного віку (до 3 років) і майданчики для дошкільнят (від 3 до 6 років). На кожному груповому майданчику розміщено захисні тіньові навіси з лавами. Проектом передбачено розміщення спортивно-ігрової зони з фізкультурним  майданчиком і зону юних натуралістів. Всі майданчики території  з’єднані кільцевою доріжкою з твердим покриттям (бетонна тротуарна плитка). Проектом передбачено влаштування огорожі території дитячого садка.