E&K | Заклади охорони здоров’я
17688
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17688,page-child,parent-pageid-17661,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode_popup_menu_text_scaledown,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-ek-architecture,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

ПРОЕКТУВАННЯ БУДІВЕЛЬ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ

Архітектурна майстерня «Е&К» спеціалізується на проектах будівель охорони здоров’я та громадського призначення. Нами було детально опрацьовано проекти лікарень обласного значення, диспансерів, станцій переливання крові, станцій швидкої допомоги та інших будівель охорони здоров’я. В яких важливу роль відіграє технологічне  і  функціональне планування внутрішнього і зовнішнього простору, з урахуванням сучасних медичних вимог, санітарно-гігієнічних, протипожежних та енергозберігаючих нормативів, також міжнародних стандартів.

Ми працюємо комплексно і гарантуємо обслуговування в повному обсязі —починаючи від розробки попередньої концепції  і аналізу, допомагаючи оцінити рентабельність інвестицій, закінчуючи докладною  організацією структури і інженерних рішень,  які  тісно функціонують з інтер’єром проектованої   установи. Такий підхід гарантує повний контроль над кожним етапом інвестиційного процесу.

ВИКОНАНІ ПРОЕКТИ

МИ РОЗРОБЛЯЄМО КОМПЛЕКСНІ ПРОЕКТИ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ

МИ ГАРАНТУЄМО ОПТИМАЛЬНИЙ ПРОЕКТ, РОЗРОБЛЕНИЙ ВІДПОВІДНО ДО ВАШИХ ВИМОГ.

Проектування  медичного  закладу  підпорядковується  чіткому  зведенню  нормативів,  які  необхідно неухильно  дотримуватися  при  виконанні  проекту. До таких будівель пред’являються особливі вимоги:  технологічні, технічні, санітарні та ергономічні.

Будинки медичних організацій мають особливості. В першу чергу, це багатофункціональні споруди, що складаються з цілого ряду підрозділів, призначених для діагностики, а також профілактично-лікувальних заходів. Тому необхідно враховувати специфіку і для кожного виду медичної установи розробляти окремий проект.

Структура медичних організацій визначається медико-технічним завданням, враховуючи їх профіль і потужності, яка подається замовником. Далі складається програма на проектування медичних установ, визначаються всі необхідні приміщення, їх площа і планування території.

Рекомендується проектувати всі медичні та допоміжні блоки в одній будівлі. При цьому лікарня або амбулаторно-лікарняний комплекс може складатися з декількох споруд. Тому проектування будівель медичних установ може передбачати з’єднання окремих приміщень атріумами і критими тунелями.

Необхідно  також  дотримуватися  норм  розташування  окремо  розташованих  споруд  на території  установи.  Відводити площу для автостоянки, виділяти господарську зону.  При проектуванні  дитячих  лікарень  необхідно  передбачити біля центрального входу криті майданчики для колясок.

При необхідності лікарняний комплекс може доповнюватися пансіонатом. Допускається також проектувати на території лікарні майданчик для вертольотів.

Планування  спрямоване  на забезпечення поточності  технологічних процесів.  У  пріоритеті ергономічність  і мінімізація протяжності  шляхів  пересування  персоналу,  пацієнтів,  вантажів.

Важливо забезпечити захист від внутрішньолікарняних інфекцій. Це вирішується шляхом ізоляції і розподілом лікарняних відділень на секції.

У  проекті  в нижніх поверхах передбачається  приміщення  для  великовагового  обладнання,  яке  вимагає  посилення  перекриттів  або  фундаменту,  а також  кабінети зі стінами і перекриттями  для  захисту  від рентгенівського  випромінювання.

У  проектування  лікарень  важливо дотримуватися норм  внутрішнього оздоблення стін, тому в проекті  ми передбачаємо тільки ті  матеріали, які  можна піддавати вологому прибиранню та дезінфекції.  В якості підлогового покриття  вибирається  неслизький  та  ударостійкий  матеріал,  а в палатах  додатково  матеріал, що має  теплоізоляційні  і  шумопоглинаючі  властивості.

Всі проекти  медичних  клінік  вимагають  ретельного  підходу не тільки з технічної  сторони, необхідно  створити  середовище,  яке  сприяє  одужанню  пацієнтів.  Важливий  кожен   елемент  дизайну, колірні  рішення, інтер’єр.  Позитивний емоційний фон не нормується   технічною  документацією і залишається в руках архітектора.  Тому наша проектна організація приділяє даному аспекту велику увагу, передбачаючи в проектах кожну деталь.  Для нас не існує дрібниць і, звернувшись до нас, ви самі в цьому переконаєтеся.

РЕКОНСТРУКЦІЯ УСТАНОВИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Важливою і необхідною галуззю нашої проектної діяльності є комплексна реконструкція і модернізація існуючих медичних установ. Ключове завдання -підвищення рентабельності установи та підвищення енергоефективності будівлі, адаптація об’єкта до чинного законодавства, впровадження сучасної об’ємно-просторової композиції. Детальніше про послугу можна ознайомитися тут.