E&K | Реконструкція
17685
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17685,page-child,parent-pageid-17661,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode_popup_menu_text_scaledown,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-ek-architecture,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

РОЗРОБКА ПРОЕКТІВ ДЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬ

Реконструкція — важливий елемент відтворення або зміни архітектурного середовища. Відновлення застарілих споруд, які  частково втратили несучу здатність, або перепланування будівель для інших цілей експлуатації  вимагають ретельного розрахунку і прийняття конструктивних рішень. Особливо важливою частиною стає реконструкція пам’ятників   архітектури, де найголовнішою  вимогою є відновлення без зміни зовнішнього і внутрішнього образу будівлі.

Роботи по реконструкції не менш відповідальні і навіть складніші в порівнянні зі зведенням нового будинку. Найменші помилки можуть привести до руйнування конструкцій або до невиконання покладених на них функцій. Тому до такого рішення потрібно підходити з повною відповідальністю і замовити проект реконструкції, заснований на обстеженні будівлі і попередніх розрахунках.

ВИКОНАНІ ПРОЕКТИ

МИ РОЗРОБЛЯЄМО КОМПЛЕКСНІ ПРОЕКТИ РЕКОНСТРУКЦІЙ

МИ ГАРАНТУЄМО ОПТИМАЛЬНИЙ ПРОЕКТ НА ОСНОВІ ОБСТЕЖЕННЯ БУДІВЛІ І ПОПЕРЕДНІХ РОЗРАХУНКІВ.

ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ РЕКОНСТРУКЦІЇ ПРОМИСЛОВИХ СПОРУД ТА ОБ’ЄКТІВ

Нові технології виробництва, а також норми з безпеки і екології вимагають розміщення сучасного обладнання та нових умов праці. Застарілі виробничі приміщення не відповідають необхідним вимогам, а іноді знаходяться в аварійному стані через відсутність своєчасних капітальних ремонтів. Реконструкція споруд  та  об’єктів  вирішує цю проблему і навіть дозволяє виконати перепланування приміщень з метою перепрофілювання виробництва.

Перед створенням проекту ми визначаємо ступінь зносу конструкцій і втрату їх міцності. Обстеження проводиться за допомогою сучасних приладів висококваліфікованими фахівцями. Враховується також карта розташування технологічного обладнання.

Потім дані обробляються, а на основі отриманого результату розробляються  конструкції, які  їх підсилюють і методи їх монтажу. Проектні роботи проводяться у співпраці з замовником, тому передбачаються всі деталі.

Велика увага приділяється інженерним конструкціям, так як старі зазвичай знаходяться в непридатному для експлуатації стані і їх потрібно проектувати заново. До того ж при переплануванні приміщень необхідно розрахувати освітлення, вентиляцію та протипожежні системи.

ПРОЕКТУВАННЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ БУДІВЕЛЬ

Проект реконструкції будинку може передбачати відновлення і поліпшення його функціональних параметрів, а також перепланування адміністративних в житлові будівлі і навпаки. Реконструкція старих капітальних житлових і громадських будівель сьогодні стала не менш важливою, ніж будівництво нових.

 

Історична частина будь-якого міста налічує чимало пам’яток архітектури, які вважаються культурною спадщиною суспільства. До відновлення таких споруд потрібен особливий підхід.  Іноді доводиться шукати нестандартні рішення. З нуля розраховувати і проектувати  конструкції,  які зміцнюють, для кожного несучого елемента.

 

Фасади старовинних  будинків  відрізняються особливою архітектурою, виконаною в стилі свого часу. Майстерно виконані карнизи, фризи, пілястри, русти, розетки та інші елементи декору повинні зберегтися при реконструкції. Тільки злагоджена робота талановитих архітекторів і професійних інженерів дозволяє досягти високих результатів і зберегти будівлю в первозданному вигляді.

Проект реконструкції старого будинку – одна з найскладніших завдань, але завдяки інноваційним програмним і будівельним  технологіям  відродити пам’ятник архітектури сьогодні можливо практично з руїн. Найголовніше довірити проектування реконструкції професіоналам.

 

У нашому активі найсучасніше оснащення, а робочий колектив має великий досвід у вирішенні подібних завдань. Замовнику буде надано кілька варіантів з повним техніко-економічним обґрунтуванням. При необхідності в проекті можуть передбачатися архітектурні деталі, втрачені внаслідок попередніх перебудов, а наші проектувальники зможуть відтворити 3D-модель по стародавнім фотографіям.

ПІДГОТОВЧІ І ПРОЕКТНІ РОБОТИ ВКЛЮЧАЮТЬ:

визначення пошкоджень і дефектів, а також причину їх виникнення;
оцінка технічного стану за результатами обстеження, проведених випробувань і перевірочних розрахунків;
визначення необхідності посилення несучих конструкцій;
розрахунок і визначення методів по відновленню і укріпленню.

ПРОЕКТУВАННЯ ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЇ І КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ

Проект модернізації будівлі включає підвищення енергоефективності за рахунок заходів щодо зниження тепловтрат. У сучасному будівництві вже існують норми і, якщо будівля не відповідає встановленому класу енергетичної ефективності, його не приймають в експлуатацію. При введенні в експлуатацію будівель епохи індустріалізації, таких норм ще не існувало, а енергоресурси коштували дешево і витрачалися марнотратно. Нинішній курс на енергозберігаючі технології диктує кардинальні зміни не тільки в будівництві, але і робить необхідною термомодернізацію вже існуючих об’єктів з високими втратами тепла.

Утеплення зовнішніх стін будинку може передбачатися як в проекті капітального ремонту, так і окремо, якщо конструкція будівлі знаходиться в задовільному стані. Термомодернізація дозволяє не тільки економити енергоресурси і витрати на опалення, але і значно продовжити термін експлуатації споруди.

Основні згубні фактори для будь-якого будинку – це кліматичні цикли заморожування-розморожування. При застосуванні теплоізоляційного шару і правильного розрахунку конструкції утеплення, точка роси виводиться за межі стіни, виключаючи вплив на стіновий матеріал природних циклів.

У проекті  термомодернізації  передбачається  вибір утеплювальної  конструкції, заснований на аналізі несучої здатності стін, стінового матеріалу і ступеня його теплопровідності. Розробляється технологічна частина проекту з докладними деталями підготовки та монтажу. Таким чином, застосовується найбільш оптимальне рішення, будь то навісний вентильований або мокрий фасад. Як утеплювач використовуються тільки екологічно чисті  і пожежобезпечні матеріали. Враховується також окупність проектних і монтажних робіт, що відбивається в техніко-економічній  частині проекту.

ВАРТІСТЬ ПРОЕКТНИХ РОБІТ ПО РЕКОНСТРУКЦІЇ

Необхідність проведення заходів щодо реконструкції і їх складність визначається аналізом будівлі і технічним завданням, тому обсяг робіт може сильно відрізнятися. До того ж на ціноутворення впливає розмір будинку. Чим більша  будівля, тим дешевше коштує проектування  1 м². Це пов’язано зі стандартними заходами, які проводяться, не залежно від розмірів об’єкта  і включаються в загальну вартість.

Великий вплив на вартість надає проектування інженерних споруд. Наприклад, при реконструкції промислових будівель  ця частина може становити більшу частину вартості всього проекту.

Слід зазначити, що вартість проекту встановлюється до початку проектувальних робіт і зберігається до здачі проекту без змін. Всі додаткові роботи, якщо такі виникнуть в процесі, ми беремо на себе.

 

Ми ставимо перед собою мету  досягти не тільки високих технічних та архітектурних показників, але і зробити проект економічно вигідним і рентабельним для замовника. Тільки так наша діяльність має сенс і користь для суспільства.