E&K | Промислові комплекси
17683
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17683,page-child,parent-pageid-17661,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode_popup_menu_text_scaledown,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-ek-architecture,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

ПРОЕКТУВАННЯ ПРОМИСЛОВИХ І ВИРОБНИЧИХ ОБ’ЄКТІВ

ПЕРЕДОВІ ПРОЕКТИ ДЛЯ РІЗНИХ ГАЛУЗЕЙ ПРОМИСЛОВОСТІ.

Наша команда фахівців має багаторічний досвід у проектуванні виробничих будівель і інших промислових об’єктів. Ми проектуємо:

 

виробничі цехи:
фабрики, заводи легкої і важкої промисловості;
складські та логістичні комплекси;
об’єкти агропромислових комплексів.

Проектовані нами виробничі будівлі, відрізняються якістю і надійністю за рахунок застосування сучасних рішень. Розробляються детальні розрахунки та моделювання, що не тільки зменшує ризик виникнення непередбачених перешкод в реалізації, але також збільшує продуктивність і рентабельність всього проекту. При проектуванні промислових будівель і споруд, велика увага приділяється інженерним рішенням, які забезпечують відповідність будівлі правилам техніки безпеки, з урахуванням державних будівельних норм (ДБН).

ВИКОНАНІ ПРОЕКТИ

МИ РОЗРОБЛЯЄМО КОМПЛЕКСНІ ПРОЕКТИ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

ФУНКЦІОНАЛЬНІ І ЕСТЕТИЧНІ ПРОМИСЛОВІ БУДІВЛІ.

Промислове проектування має чітку спеціалізацію, побудовану на необхідних  параметрах,  які відповідають даному виду виробництва. В першу чергу, враховується функціональність конструкції, здатна забезпечити оптимальні умови для технологічного процесу виробництва. Враховується розташування виробничих цехів, складських приміщень, технічних споруд, адміністративного відділення, а також роздягалень, кімнат для прийому їжі і санітарних приміщень.

Береться до уваги несуча здатність конструкцій для розташування важкого обладнання, установки мостових кранів, транспортерів і пересування мобільної техніки. У проекті велика увага приділяється логістичній  системі з урахуванням місця розташування майбутнього заводу, транспортних розв’язок та під’їзних шляхів.

Не менш важливим аспектом стає безпека.  З цією метою в проекті дотримуються всі будівельні та санітарні норми. Передбачається і розраховується природне і штучне освітлення, припливна і пожежна вентиляція, кліматичне обладнання, опалення, системи пожежогасіння та евакуаційні виходи.

Екологічність і естетичний вигляд сьогодні мають особливе значення. Міста, що розростаються стирають  кордон промислових і житлових зон. В результаті житлові будівлі та упорядковані території часом виявляються по сусідству з заводами і фабриками. Дуже важливо, щоб промислова будівля вписувалася в загальну архітектуру і не створювала  сумну картину в житловій зоні. Приймається в розрахунок мінімізація шкоди навколишньому середовищу, тому в проектований будинок передбачаються необхідні технічні споруди, що забезпечують переробку відходів і викидів.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ І ЕСТЕТИЧНІ ПРОМИСЛОВІ БУДІВЛІ

Звернувшись до нас, замовник може розраховувати на професійний супровід на всіх етапах підготовки технічного завдання. Ми не використовуємо шаблонних методів і до кожного проекту підходимо індивідуально, тому намагаємося максимально спростити і прискорити підготовчий процес.

На основі технічного завдання і даних вивчення місцевості замовнику видається 3D модель промислових будівель, прилеглої території, а також техніко-економічне обґрунтування проекту. Після затвердження, з можливістю внесення коректив, починається робота над проектом.

Проектування виконується скоординованою  командою архітекторів та інженерів з великим досвідом в цій галузі. Застосовуються сучасні методи розробки проекту, що включають програмне забезпечення, що дозволяє швидко і точно виконувати поставлені завдання.

На всіх етапах роботи ми тісно співпрацюємо із замовником, обговорюючи кожну деталь, а, завдяки інтернету, видалення не має значення. Такий стиль роботи дозволяє швидко і якісно створювати проект в повній відповідності з необхідними параметрами, виключити помилки, уникнути непорозумінь і наступних корекцій. Ми також надаємо підтримку у вирішенні технологічних питань в період будівництва.

Наше бачення сучасного підприємства відрізняється від застарілих заводів з купами іржавого заліза, задимленими цехами і «заплутаними лабіринтами». Ергономічний комплекс всіх виробничих підрозділів з чіткою архітектурною структурою, який відповідає не тільки технологічному  процесу  виробництва, а й вимогам охорони праці – таким має бути підприємство і таким ми його створюємо.

МИ ПРОЕКТУЄМО:

ВИРОБНИЧІ ЦЕХИ, ФАБРИКИ, ЗАВОДИ

СКЛАДСЬКІ І ЛОГІСТИЧНІ КОМПЛЕКСИ

ЕНЕРГЕТИЧНІ КОМПЛЕКСИ, ТЕЦ

АГРОПРОМИСЛОВІ КОМПЛЕКСИ