E&K | Освітні заклади
17677
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17677,page-child,parent-pageid-17661,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode_popup_menu_text_scaledown,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-ek-architecture,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

ПРОЕКТУВАННЯ ОСВІТНІХ УСТАНОВ

НАМИ СТВОРЕНО БАГАТО УНІКАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ, СЕРЕД НИХ: ШКОЛИ, ДИТЯЧІ САДКИ, ДИТЯЧІ БУДИНКИ І ГІМНАЗІЇ

Реформації сучасного виховного та навчального процесу, що йдуть в ногу з розвитком будівельних технологій, спричинили за собою кардинальні зміни до архітектурних  вимог  освітніх установ. З’явилися нові нормативи, внесені зміни в будівельні норми і правила і іншу нормативну документацію.

Сучасні дошкільні та навчальні заклади оснащуються найновішим обладнанням, мають  чітку спеціалізацію, тому повинні  відповідати суворим вимогам. Застарілі будинки  більше не можуть    в  повному обсязі  забезпечувати  організацію навчального процесу.

Для виховання і навчання якісно нових фахівців потрібні особливі умови, які мають не тільки до сприйняття знань, а й відповідні цілої низки інженерних вимог.

Виходячи з усього цього Типові будівлі старих освітніх установ вимагають реорганізацію внутрішнього і зовнішнього простору, а підхід до проектування нової школи, будівель вузів, проектування дитячого садка – синтезу сучасної світової практики з досвідом архітектора.

ВИКОНАНІ ПРОЕКТИ

МИ РОЗРОБЛЯЄМО КОМПЛЕКСНІ ПРОЕКТИ ОСВІТНІХ УСТАНОВ

МИ ГАРАНТУЄМО ОПТИМАЛЬНИЙ ПРОЕКТ, РОЗРОБЛЕНИЙ ВІДПОВІДНО ДО ВАШИХ ВИМОГ.

ПРОЕКТУВАННЯ ДИТЯЧИХ САДІВ

Проектування дитячого садка – особливо відповідальне завдання, адже характер і світогляд людини починає формуватися з самого початку соціального виховання. Крім того, не менш важливим аспектом стають безпека  і здорове архітектурне середовище.

Довіряючи проектування дитячих садків нашій  професійній  команді  архітекторів  та  інженерів, замовник отримує комплексний проект, який відповідає сучасним вимогам і нормативам.

Проект  також  може доповнюватися  інтер’єрними  дизайнерськими оформленнями всіх або окремих приміщень, якщо це передбачається в договорі.

Проектування дитячих дошкільних установ – це повноцінний проект, що включає:

 

архітектурну частину;
комплекс всіх інженерних споруд, в тому числі і протипожежної безпеки;
план благоустрою території;
технологічну частину будівництва;
календарні графіки;
економічні розрахунки;
розрахунок енергоефективності та прогнози окупності використаних матеріалів.

ПРОЕКТУВАННЯ ШКІЛЬНИХ БУДІВЕЛЬ

Проектування будівель загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл – одна зі складних і відповідальних завдань. На перший план виходять нормативні вимоги з безпеки учнів і персоналу. Важливо враховувати такі показники як природне і штучне освітлення, при цьому уникаючи будь-якого дискомфорту. Не менш важливими показниками стають вентиляція, пожежна сигналізація та виконавчі системи пожежогасіння. Всі ці вимоги чітко визначені в нормативній  документації для кожного приміщення.

При проектуванні школи ми проводимо всі необхідні розрахунки і завжди знаходимо найбільш оптимальні рішення.  Наша мета – спроектувати будівлю з високими естетичними показниками, підвищеним комфортом, високою енергоефективністю, повною відповідністю нормативним та індивідуальним вимогам. У проекті передбачаються тільки екологічно чисті матеріали і при цьому враховується економічна доцільність кожного елемента конструкції.

Вартість проектування школи визначається в залежності від складності проекту, загальної  площі, кількості спеціалізованих приміщень та інших факторів.

При цьому ціна проектування школи залишається прийнятною для замовника, навіть якщо будуть потрібні додаткові проектувальні роботи. В результаті ми представляємо обґрунтований звіт всіх необхідних робіт і з особливою увагою ставимося до всіх побажань клієнта.

Незважаючи на лояльність нашої цінової політики, ми завжди відповідально ставимося до поставленого завдання, повністю усвідомлюємо всю покладену відповідальність і завжди виправдовуємо довіру замовників.

Крім проекту з нуля, ми також пропонуємо розроблюємо проект реконструкції школи або дитячого садка в Києві за вигідною ціною. Це найбільш оптимальна  пропозиція  від нашої проектної організації, що дозволяє підвищити енергоефективність і комфорт будівлі, розширити функціональність і відповідати сучасним тенденціям навчального або дошкільного закладу на вищому рівні.