3
ДИВИТИСЯ ПРОЕКТИ
Ми виконуємо комплексне проектування об’єктів транспортної інфраструктури – аеропортів, вокзалів, транспортних споруд і розв’язок, залізничних станцій і вузлів, залізничних і автомобільних під’їзних шляхів промислових і видобувних підприємств, морських і річкових портів.
Досвід і кадрова комплектація нашої майстерні, висока ступінь кваліфікації архітекторів та інженерів-конструкторів, багатоваріантний режим проектування, новітні методики аналітики і досліджень — забезпечують гідну якість розроблюваних нами проектів. Починаючи роботу над новим проектом, команда архітекторів на чолі з головним архітектором Петровським Олександром Георгійовичем, використовує багатий досвід для створення нового і досконалого об’єкта.
Серед них є такі роботи як Південний залізничний вокзал в Києві, реконструкція лінії швидкісного трамвая від вул. Старовокзальної до Великої Кільцевої дороги, надземний перехід через Столичне шосе, автостанція «Видубичі», наземний вестибюль станції метро «Дорогожичі» та багато інших.
Ми пропонуємо комплексне виконання проекту від стадії розробки ескізу будівлі, проектування будівельних креслень і підготовки документації до авторського нагляду за ходом будівництва об’єкта. Склад проектної документації і зміст розробляються відповідно до ДБН А.2.2-3: 2014.
Проектування об’єктів інфраструктури – це відповідальне завдання, що вимагає узгоджень з контролюючими органами і виконавчою владою. Щоб виключити ризики передбачаються передпроектні заходи, що включають:
• разработку архитектурной концепции – фор-эскизов;
• обоснования расположения объектов на участке застройки, нужной площади и других условий строительства;
• разработку технологических и инженерных характеристик здания;
• поиск инженерных решений и составление технического задания;
• дополнительные работы для начала проектирования.
Виходячи з отриманих даних, проводиться містобудівний розрахунок для отримання містобудівних умов і обмежень, згідно з якими в подальшому розробляється проект.
Це дозволяє інвесторові узгодити правильність своїх намірів з органами місцевої влади та уникнути ризиків некваліфікованих проектних рішень і нерентабельних фінансових вкладень.
Крім архітектурної частини в проекті враховуються нормативні документи, згідно з якими визначаються:
• список і найменування матеріалів з урахуванням впливу на навколишнє середовище;
• ково-технічний супровід будівельних об’єктів;
• загальні принципи забезпечення конструктивної безпеки;
• визначення класу наслідків і категорії складності об’єктів.
Вартість будівництва визначається за нормативами ДСТУ Б Д.1.1-1 діє до: 2013.