E&K | Громадські та житлові будівлі
17679
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17679,page-child,parent-pageid-17661,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode_popup_menu_text_scaledown,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-ek-architecture,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

АРХІТЕКТУРНЕ ПРОЕКТУВАННЯ ЖИТЛОВИХ ТА ГРОМАДСЬКИХ БУДІВЕЛЬ

МИ ПРАЦЮЄМО НАД ПРОЕКТОМ НА ВСІХ ЕТАПАХ — ВІД КОНЦЕПЦІЇ ДО СТАДІЇ ЗАВЕРШЕННЯ, ОХОПИВШИ ВСІ АСПЕКТИ.

Однією з спеціалізацій архітектурної майстерні «Е&К» є проектування сучасних суспільних та житлових будівель, таких як: житлові комплекси, котеджі, таунхауси, торгові центри, готелі, офіси, банки, ресторани та інші. Проекти наших архітекторів заслуговують на особливу увагу, в них поєднуються — естетика, функціональність й архітектурні рішення, які відповідають найвищим світовим вимогам та стандартам, як в області безпеки, так і якості виконання деталей.

Архітектори нашої майстерні мають необхідну  кваліфікацію, багатий архітектурний досвід та постійно шукають нові виклики, тому з радістю приймуть будь-яке замовлення на проектування адміністративних будівель, проектування котеджів, проектування громадських і офісних будівель.

Гарантією високої якості наших послуг є колектив архітекторів, який у роботі використовує багаторічний досвід проектування громадських та житлових будівель. У проектах ми враховуємо новітні будівельні технології, відстежуємо поточні тенденції та технологічні рішення. Ми пропонуємо найвищі стандарти роботи, засновані на вчасності та повному професіоналізмі.

Ми пропонуємо комплексне виконання проекту від стадії розробки ескізного проекту будівлі, проектування будівельних креслень, робочої документації до авторського нагляду з завершення будівництва об’єкта.

ВИКОНАНІ ПРОЕКТИ

МИ РОЗРОБЛЯЄМО КОМПЛЕКСНІ ПРОЕКТИ ЖИТЛОВИХ І ГРОМАДСЬКИХ БУДІВЕЛЬ

МИ ГАРАНТУЄМО ОПТИМАЛЬНИЙ ПРОЕКТ, РОЗРОБЛЕНИЙ ВІДПОВІДНО ДО ВАШИХ вимог.

ПРОЕКТУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ БУДІВЕЛЬ

В рамках нашої діяльності ми надаємо комплексні послуги, які включають всі етапи будівництва: розробляємо проекти будинків та споруд, надаємо консультації з питань оптимізації витрат, виконуємо авторський нагляд.

Наша творча команда на чолі з головним архітектором Петровським Олександром Георгійовичем, членом правління Київської організації спілки архітекторів України,  виконає як індивідуальні проекти громадських будівель,  так і розробить проект реконструкції або модернізації існуючих об’єктів.  Крім того, ми пропонуємо розробку концепцій інтер’єрів — наші співробітники створять для Вас гарний та функціональний дизайн, з урахуванням цільового призначення будівлі.

Незалежно від типології та призначення громадської будівлі, розміру інвестицій замовника, створювані нами проекти завжди ретельно продумані до найдрібніших деталей, а кожне замовлення ми розглядаємо з однаковою серйозністю.

 

Наша спеціалізована команда візьме на себе відповідальність за складання проектної документації  та виконання авторського нагляду за дорученим  нам проектом громадських будівель — Вам залишається насолоджуватися якістю обслуговування і кінцевим результатом.

МИ ПРОЕКТУЄМО:

КАФЕ, БАРИ, РЕСТОРАНИ

ГОТЕЛІ, ХОСТЕЛИ

КІНОТЕАТРИ, ТЕАТРИ, ВИСТАВОЧНІ ЗАЛИ, КЛУБИ

МАГАЗИНИ І ТОРГОВІ ЦЕНТРИ

СТАДІОНИ, АРЕНИ, СПОРТ КОМПЛЕКСИ

ОФІСНІ ПРИМІЩЕННЯ

БАНКИ

АДМІНІСТРАТИВНІ БУДИНКИ

ПРОЕКТУВАННЯ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ

Архітектурне проектування житлових будинків — одне з найскладніших завдань для архітектора. Адже проектуючи музей або спортивний комплекс, архітектор точно знає які функції має виконувати будівля і створює проект по чітко поставленому завданню. Багатоквартирний житловий будинок — це місце існування різних людей, у яких різний спосіб життя і неоднакові переваги. Можна знати особливості місцевості, інфраструктури, клімат та інші чинники, але знати майбутніх мешканців практично неможливо.

Сучасний житловий будинок повинен відповідати не тільки будівельним нормам та стандартам. Він також повинен вписуватися в навколишню архітектуру, ставати її цікавинкою, а, головне, бути максимально адаптованим до різних соціальних прошарків населення і бути комфортним для проживання.

У недалеку епоху соціалізму цю проблему намагалися вирішити індустріальними методами, реалізуючи повсюдно типові непродумані проекти.  Досить згадати тісні «хрущовки» чи «бетонні коробки», де звук безперешкодно поширюється по всьому будинку. Проживання в таких будівлях не забезпечувало комфорту, а низька енергоефективність виливалася в великі суми рахунків за опалення. Тепер помилки минулого доводиться виправляти. В результаті старі будинки потребують реконструкції, а деякі навіть у знесенні.

Сучасна тенденція житлового домобудівництва визначається підвищеними вимогами до енергозбереження, екологічності, безпеки, комфорту і високої естетики. Сьогодні як ніколи суспільство потребує якісного проектування, здатному забезпечити актуальність житла на багато десятків років вперед.

Замовити проектування будинку в нашій проектної організації – означає, зробити крок в майбутнє. Ми дивимося вперед і при створенні проекту житлового будинку враховуємо всі сучасні вимоги:

СТИЛЬ

При створенні стилю враховуються особливості місцевості, поруч розташовані будинки, рослинність та модні європейські тенденції.  Ми намагаємося ненав’язливо інтегрувати будинок в навколишнє середовище, але при цьому виділити його індивідуальність.

БЕЗПЕКА

При проектуванні дотримуються всі будівельні та санітарні нормативи. Враховуються вимоги протипожежної безпеки. Прибудинкова територія проектується з урахуванням безпечного проїзду автотранспорту і оптимальних зон для дитячих майданчиків.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

У проекті передбачаються тільки екологічно чисті будівельні матеріали, сертифіковані в Україні.

КОМФОРТ

При проектуванні будинків з підвищеним комфортом можуть передбачатися: зелені зони на даху, громадські та спортивні приміщення, цокольний паркінг, господарські приміщення — сушки, колясочні.  Можливі також квартири — студії або вільне планування, коли майбутні мешканці самі можуть вибрати розмежування своєї квартири. Перегородки та перекриття проектуються з урахуванням звукоізоляції і вогнестійкості. У висотних будинках передбачаються вантажні ліфти.

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

Високий рівень енергетичної ефективності досягається за рахунок застосування теплоізоляційних матеріалів. Це дозволяє економити на опаленні до 50-70%. Спроектувати «теплий» будинок – це не просто «укутати» його в теплоізоляцію, а розрахувати матеріал та його товщину, залежно від клімату з урахуванням економічної доцільності. Теплоізоляційний матеріал повинен також поєднуватися з видом фасадного облицювання.

ПРОЕКТУВАННЯ ПАСИВНИХ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ БУДИНКІВ

Одна з головних компетенцій нашої майстерні — енергоефективність, тому ми займаємося проектуванням сучасних житлових будинків, як енергозберігаючих, так і пасивних. Проектування житлових будинків розробляється з урахуванням актуальних стандартів і рішень, що забезпечують максимізацію підвищення енергоефективності та зниження втрат тепла.

Ми пропонуємо замовнику комплекс з підготовки проектної документації та ряд спеціалізованих послуг, що стосується енергоефективності. Індивідуальне проектування такого будинку дозволить побудувати економне і сучасне житло.

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯ БУДИНКІВ

Ми також надаємо послуги з індивідуального проектування будинків. Будь-яка ексклюзивна архітектура розробляється в тісному співробітництві з замовником. В результаті унікальний проект не матиме аналогів, відповідаючи смакам замовника.

Сьогодні проектування котеджів дозволяє створювати унікальні твори мистецтва, які повністю задовольняють спосіб життя майбутніх мешканців.

Замовити проект будинку з чітко поставленими завданнями, означає, підкреслити індивідуальність, проявити власний стиль та створити своє середовище проживання.

При замовленні ми надаємо кілька варіантів ескізів і далі працюємо з затвердженим варіантом. Планування, несучі та оздоблювальні матеріали також можуть вибиратися клієнтом. Ми можемо запропонувати інтер’єрний та ландшафтний дизайн. Можлива робота з вашими ескізами — Ви зможете реалізувати всі свої задуми й втілити їх у реальність.

МИ ПРОЕКТУЄМО:

САДИБИ, ЗАМІСЬКІ БУДИНКИ

КОТЕДЖІ, ПРИВАТНІ БУДИНКИ

МАЛОПОВЕРХОВІ БУДИНКИ, ТАУНХАУСИ

БАГАТОПОВЕРХОВІ БУДИНКИ, ЖИТЛОВІ КОМПЛЕКСИ