E&K | Енергоаудит
17690
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17690,page-child,parent-pageid-17661,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode_popup_menu_text_scaledown,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-ek-architecture,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ

БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ АУДИТ ДОПОМОЖЕ ЗАОЩАДИТИ ВАШОМУ БІЗНЕСУ ДО 40% ЕНЕРГЕТИЧНИХ ВИТРАТ!!

Енергетичний  аудит — це багаторівнева  процедура,  спрямована  на  оптимізацію енергоспоживання і зменшення витрат, пов’язаних з експлуатацією існуючої будівлі. Правильно проведений аудит приносить відчутні фінансові вигоди і підвищує економію енергії.  Це складний процес,  який  здійснюється в кілька основних етапів:

1. ЗБІР ДАНИХ

Перший етап включає в себе огляд документації, відвідування об’єкта, складання інвентаризації технологічних систем і проведення аналізу їх роботи і вимірювань. Крім того, будуть зібрані дані про споживання енергії та інформації, пов’язані зі службою підтримки об’єкта.

2. АНАЛІЗ ДАНИХ

В рамках другого етапу проводиться аналіз даних, зібраних під час першого етапу, що дозволяє визначити області споживання енергії.

3. ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

В останньому етапі будуть представлені  пропозиції  по модернізації, спрямованих на оптимізацію споживання енергії, з урахуванням їх економічного результату.

В процесі проведення енергетичного  обстеження  будівлі  визначається ступінь втрати енергії опалення та оцінюється ефективність введення нових, термоізоляційних рішень. Після завершення енергоаудиту замовник отримує звіт про загальні витрати по експлуатації будівлі. Дані, отримані в ході енергетичного аудиту стають також основою для оцінки економічної ефективності реалізації модернізації досліджуваного об’єкта.

Кожна будівля характеризується певними параметрами, отже, проводиться окреме енергетичне обстеження будівлі і пропонуються абсолютно індивідуальні рішення для зниження енерговитрат. Наші фахівці проводять комплексні  енергетичні  обстеження, які допоможуть заощадити значні кошти на опаленні будинку.

МИ ОБСТЕЖУЄМО:

ПРИВАТНІ БУДИНКИ

ГРОМАДСЬКІ І ЖКГ БУДІВЛІ

ПРОМИСЛОВІ ПІДПРИЄМСТВА

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ АУДИТ ПІДПРИЄМСТВА

Специфічною формою енергоаудиту є енергетичне обстеження підприємства, призначений для великих організацій. В рамках енергоаудиту підприємства, необхідно проаналізувати процеси, що відповідають за витрату, по крайній мірі  90% енергії, що експлуатуються в рамках діяльності.

 

Енергетичні аудити ми робимо на основі українського законодавства, в тому числі нового Закону Про енергетичну ефективність будівель, діючий від 23.07.2017.

Переваги:

• визначення проблем і порівняння рішень;
•  прибуток в результаті економії електроенергії і зниження експлуатаційних витрат в представленому звіті
•  гарантія використання кращих рішень в області енергетики.

ВАРТІСТЬ ЕНЕРГЕТИЧНОГО АУДИТУ БУДІВЛІ

Вартість аудиту залежить від рівня складності робіт, які повинен провести аудитор. Через дуже велику  різноманітність зустрічних  будівель, їх стану і типу, кожне замовлення підлягає індивідуальній оцінці. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Виконані проекти

КЛПУ «Міський протитуберкульозний диспансер м. Артемівська»

КУОЗ «Краматорський будинок дитини «Антошка»

КЛПУ «Міська психіатрична лікарня м. Краматорська»

КЛПУ «Дошкільний санаторій, м. Маріуполь»

КЛПУ «Обласний госпіталь для ветеранів війни» м. Святогірська

КЛПУ «Міський шкірно-венерологічний диспансер м. Артемівська»