E&K | Дизайн інтер’єрів
17675
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17675,page-child,parent-pageid-17661,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode_popup_menu_text_scaledown,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-ek-architecture,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРА

Оформлення інтер’єру в житлових квартирах, офісах та адміністративних будинках — важлива деталь у створенні комфортних умов проживання або праці. Незважаючи на доскональну функціональність приміщення, психологічний фактор має великий вплив на настрій, стресостійкість, працездатність і здоров’я людини.

Дизайн інтер’єру дозволяє створити оптимальні умови для людей різного віку, поглядів та переваг. За допомогою інтер’єрного дизайну також підкреслюється індивідуальність оселі, виражається діловий стиль організації або фірмовий стильовий напрям компанії.

ВИКОНАНІ ПРОЕКТИ

Ми формуємо ГАРНЕ і функціональне предметно-просторове середовище

Ми гарантуємо оптимальний проект, розроблений відповідно до Ваших вимог.

Замовлення проекту дизайну інтер’єру в нашій майстерні 

Головною точкою опори стають переваги клієнта.  Ми також представляємо на розгляд багато варіантів з нашого портфоліо та типові моделі.  При цьому ми уникаємо шаблонних рішень, а всі приклади приводимо для наочності і формування індивідуального стилю.

Обговорюється кожна деталь: стиль, кольори, розташування. Дизайнер, використовуючи свій творчий потенціал, досвід і знання, складає гармонійні комбінації елементів інтер’єру, пропонує цікаві рішення, обгрунтовує технічну та економічну доцільність.  Після угоди необхідно зробити прив’язку ідеї до конкретного приміщення. Для цього проводиться виїзд на об’єкт, з метою складання плану з точними розмірами та позначеннями інженерних конструкцій.

Другий етап співробітництва – надання замовнику на затвердження ескізи у 3d форматі. При необхідності проводиться корекція деталей або доповнення.  Визначити  скільки коштує дизайн квартири  можна  після  складання технічного завдання.  При цьому ціна проекту дизайну квартири залежить від площі приміщення, розробки індивідуальних конструкцій і необхідності перепланування простору. Ціни на дизайн квартир, який  входить  в комплекс з архітектурним проектуванням будинків, будуть значно нижче.

Проектування житлових і громадських інтер’єрів проводиться в повній відповідності до допусків та будівельними нормативами, а також з урахуванням інженерних конструкцій й особливостями матеріалів. Тому на відміну від роботи фрілансерів, проект дизайну приміщення наші фахівці узгоджують з архітекторами та інженерами.

Це виключає технічні помилки, наприклад, пральна машина не виявиться там, де її не можна підключити до трубопроводу, а для кожної інсталяції буде продумана конструкція і технологія монтажу.

Проектування інтер’єру житлового будинку або квартири в нашій архітектурній майстерні відрізняється комплексним підходом та враховує всі сторони проекту:

•  3d моделювання з декількох ракурсів;
•  план приміщення з розташуванням інтер’єрних деталей, а також окремих вузлів і елементів, які потребують детального розгляду;
•  підбір і розрахунок екологічно чистих облицювальних матеріалів та їх відповідність до умов експлуатації;
  розробка необхідних конструкцій, освітлювального устаткування, інсталяцій і авторських елементів декору;
•  план штучного освітлення з розрахунками і вказанням моделей світильників;
  технологічна частина монтажу матеріалів і конструкцій;
•  обгрунтування кожного рішення залежно від технічних умов і економічних факторів;
•  економічний розрахунок проекту, передбачаючий вартість робіт та матеріалів;
•  у разі необхідності зміни елементів несучих конструкцій, розробляється окремий проект реконструкції і оформляється вся необхідна документація та дозволи.
.

Ми розробляємо:

Дизайн інтер'єрів громадських будівель

Дизайн житлових приміщень