E&K | Благоустрій громадського середовища
17673
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17673,page-child,parent-pageid-17661,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode_popup_menu_text_scaledown,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-ek-architecture,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

РОЗРОБКА ПРОЕКТІВ ОЗЕЛЕНЕННЯ ТА БЛАГОУСТРОЮ ГРОМАДСЬКОго СЕРЕДОВИЩА

МИ ФОРМУЄМО ДОВКІЛЛЯ З ЕЛЕМЕНТАМИ БЛАГОУСТРОЮ, ПРОПОНУЮЧИ ТІЛЬКИ ФУНКЦІОНАЛЬНІ І КОМПОЗИЦІЙНІ РІШЕННЯ.

Найважливіше завдання по створенню здорових, комфортних і безпечних умов для кожної людини – це благоустрій навколишнього  середовища.  Мета  впорядкованості  будь-якої  ділянки полягає в поліпшенні екології, створенні  красивого  естетичного  вигляду, комфортного мікроклімату, санітарних умов, максимальної адаптації територій їх цільовим призначенням.

Наша архітектурна майстерня виконує:

Проектування парків, скверів, прибудинкових територій;
Розробку проектів благоустрою вулиць;
Проектування садів на дахах висотних будівель;
Розробку проекту благоустрою міського середовища;
Проектування благоустрою набережної.

ВИКОНАНІ ПРОЕКТИ

Ми формуємо гарне і функціональне предметно-просторове середовище.

Ми гарантуємо оптимальний проект, розроблений відповідно до Ваших вимог.

ПРОЕКТУВАННЯ МІСЬКОГО СЕРЕДОВИЩА

Для поліпшення міського мікроклімату, його санітарно-екологічного стану та зниження шуму, благоустрій населених пунктів включає озеленення території та захист від впливу шкідливих факторів. Дані заходи дозволяють раціонально використовувати і підтримувати належний стан міста, селища, села і сприяють формуванню умов щодо захисту і відновлення навколишнього середовища.

Наша команда розробляє проекти комплексного благоустрою та ландшафтної організації території. При проектуванні  ландшафтної  архітектури  замовнику  пропонуються  рішення з озеленення, підбір в єдиній стилістиці художньо-декоративних елементів благоустрою, облаштування дорожнього покриття, оснащення освітлювальними приладами і декоративними пристроями точкового світла та інші.

Дизайн-проект благоустрою суспільного середовища містить:

план елементів міської інфраструктури (площі, вулиці, проїжджі частини, пішохідні, велосипедні зони та ін.);

•  озеленення вулиць, садово-паркових і санітарних зон, прибудинкових ділянок;
•  обладнання зовнішнього освітлення;
•  оснащення для регулювання руху на дорогах;
•  інженерні рішення по системах захисту;
•  скульптури, фонтани, штучні водойми та ін.

Проектування об’єктів виконується, ґрунтуючись на генплан населеного пункту, схеми руху транспорту, докладно складені плани територій і червоних ліній з обов’язковим урахуванням клімату і містобудівних особливостей. До уваги приймаються діючі експлуатаційні, протипожежні, санітарні та екологічні нормативи.

Для впорядкованості територій, які розташовуються безпосередньо над інженерними комунікаціями, проводиться точний технологічний розрахунок, спрямований на їх безпечну експлуатацію.

ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН ТА БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЇ

При проектуванні територій, прикріплених до житлових і громадських будинків, ми враховуємо вимоги містобудівної документації, правила впорядкованості населеного пункту і будівельні норми.

Провідні завдання, що визначають ландшафтне проектування ділянки, обумовлюються функціональним призначенням і цілями реконструкції або перетворення території. При створенні проекту ми прагнемо максимально зберегти рельєф наявних зелених зон і умов відведення поверхневих вод. У разі необхідності видалення великих дерев’янистих рослин, їх відновлення враховується в плані озеленення ділянки. Видаленню підлягають дерева, що створюють загрозу людині,  майну, спорудам, підземним комунікаціям або повітряним  лініям  електропередач.

Ми також пропонуємо виконати ландшафтне проектування приватних територій – садиб, дачних ділянок і інших земельних об’єктів. В цьому випадку головним завданням стає реалізація творчих ідей, орієнтованих на переваги замовника з дотриманням законодавчих актів і правил місцевої виконавчої влади, дачних або садових товариств та інших органів.

 

Встановлення ціни на ландшафтний дизайн залежить від площі території, складності проекту, ексклюзивних рішень і необхідності проектування інженерних споруд для захисту від природних факторів. При цьому замовник отримає чіткі техніко-економічні обґрунтування кожної деталі проекту, а при необхідності в послугу може включатися контроль і науково-технічний супровід реалізації проекту підрядником.