E&K | Архітектурне проектування будівель
17661
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17661,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode_popup_menu_text_scaledown,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-ek-architecture,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

ПОСЛУГИ АРХІТЕКТОРА

В нашій архітектурній  майстерні можна замовити проект будь-якої складності для нового будівництва або реконструкції  існуючих  будівель  і споруд  різного  призначення.  Основний профільний напрям нашої компанії – архітектурне проектування красивих і функціональних будівель.

Завдяки професійному  кадровому  складу, сучасному програмному оснащенню і серйозному підходу до поставлених завдань, наша компанія за короткий час утвердилася на ринку архітектурно-проектних робіт та завоювала бездоганний авторитет.

У  майстерні  працюють  сертифіковані  архітектори,  досвідчені  інженери-теплотехніки  і професійні  інженери-експерти,  в  активі  яких  значущі широкомасштабні  проекти.  Нами  на найвищому  рівні  виконано  понад  40 проектів  будівель  охорони  здоров’я  та освіти, які отримали  позитивну оцінку  Державної  будівельної  експертизи.

В наші інженерно-консультаційні послуги входить комплексне проектування нових будівель, а також аналіз застарілих будівель і розробка проектів з реконструкції з метою підвищення енергоефективності та збереження історичної цінності. Індивідуальне проектування в Києві за доступною ціною дозволяє замовнику відчути по-справжньому професійний підхід і оцінити високу якість наданих нами послуг.

Ми пропонуємо замовити проектування будівель і споруд:

житлових і громадських будівель;
промислових об’єктів;
об’єктів інфраструктури;
благоустрій селітебної території;
розробка інтер’єрних дизайнів;
закладів охорони здоров’я та освіти.

В першу чергу ми працюємо для своїх клієнтів і якісно виконана робота - це наша мета, тому в процесі розробки передбачаються передові технології з урахуванням експлуатаційних і естетичних показників, заснованих на 5 провідних принципах:
ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

При замовленні проектування будівель ми враховуємо доцільність використання технологій і прораховуємо окупність проекту. З метою підвищення енергоефективності проектом передбачаються різні способи утеплення огороджувальних конструкцій та інженерних систем: від застосування мокрого фасаду до навісних вентильованих фасадів з утепленням мінеральними плитами або пінополіуретаном із використанням сучасних облицювальних матеріалів.

АРХІТЕКТУРНІ ТЕНДЕНЦІЇ

При чіткому дотриманні нормативної документації, велика увага приділяється особливостям архітектурного стилю. Досягти високих естетичних показників дозволяє використання новітніх будівельних технологій. Застосування каркасних конструкцій фасаду значно розширює можливості планувальних рішень.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

При архітектурному проектуванні враховується мінімізація шкоди навколишньому середовищу. В результаті для реалізації проектів передбачаються тільки екологічно безпечні матеріали, сертифіковані в Україні.

ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ

Ми завжди прагнемо зробити проект економічно вигідним для замовника без завдання шкоди якості та функціональності. У нашій пропозиції вже є перевірені на предмет економічної доцільності типові конструктивні рішення. За бажанням замовника ми знайдемо індивідуальне рішення з урахуванням економічної обґрунтованості.

СКОРОЧЕННЯ ТЕРМІНІВ БУДІВНИЦТВА

Проектування сучасної будівлі також враховує терміни будівництва. У проекті переважно передбачаються конструкції і вузли промислового виробництва в заводських умовах. Це підвищує не тільки швидкість монтажу вже готових до збірки типових конструкцій, але і виключає дефекти, які можливі при виготовленні на будівельному майданчику.

ВАРТІСТЬ АРХІТЕКТУРНОГО ПРОЕКТУВАННЯ

Вартість проектування формується на передпроектному етапі і залежить від безлічі  факторів.   Тому при замовленні проектування будівлі, ціна формується з урахуванням досвіду виконаних раніше замовлень.

На формування ціни впливає  вид об’єкта,  масштаби,  складність  форм і технічні характеристики.  Для  кожного виду будівлі,  в  залежності  від призначення, застосовуються різні коефіцієнти  розрахунку вартості.  При цьому  вартість  залежить  також  і від обсягу. Наприклад , ціна  1 м²  для об’єкта  площею  до  500 м² може бути дорожче, ніж для об’єкта площею в 50 000 м².

Чимале значення при ціноутворенні відіграє унікальність будівлі. Будь то типова  будова  або будівля вище 100 м, або глибиною підземної частини більше 15 м, яке вважається унікальним і його проектування обійдеться значно дорожче.  Одна з найдорожчих частин роботи – проектування інженерних мереж, яка може становити половину вартості проекту. При реконструкції складність також може бути пов’язана зі збереженням деяких архітектурних особливостей, що мають історичне значення. У цьому випадку необхідна розробка індивідуального рішення і технологічних способів реалізації.

Ціна проектування будівель багато в чому залежить і від іміджу проектної організації. При комплексному підході цінова категорія зберігає найбільш оптимальний баланс ціна-якість. При цьому, незважаючи на зароблений авторитет, ми не робимо націнку на імідж і працюємо, створюючи 100% якісні проекти.

Подавши документи  на архітектурне проектування,  замовник  отримує  не просто вартість проекту, а  обґрунтовану  комерційну  пропозицію  на основі  аналізу  інженерних,    конструкторських  і  архітектурних  рішень  з  урахуванням  всіх видів робіт  і переважних особливостей.

У  нашому арсеналі  потужна  база проектувального програмного забезпечення, що дозволяє значно скоротити витрати  і терміни  виконання замовлення.  Ми завжди з повною відповідальністю підходимо до будь-якого поставленого завдання і готові до взаємовигідної, плідної  співпраці.