E&K | Проектування вокзалів
18179
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18179,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode_grid_1400,qode_popup_menu_text_scaledown,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-ek-architecture,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Проектування вокзалів

Багато великих  вокзалів  є пам’ятками архітектури і відрізняються високим рівнем естетики і стилю. Проектування ж/д вокзалу сьогодні не виключає підтримку традиції і вимагає не тільки високого технічного рівня, а й творчого підходу.

Назва «вокзал»  здавна походить від словосполучення вокальний зал, а  в недалекому минулому приміщення  призначалося  не тільки для обслуговування  пасажирів, а й було місцем  виступу артистів.  У залі  очікування  розташовувалося  фортепіано,  а  на концертах  виступали  відомі артисти.  Традиції не втрачені, а виступи на вокзалах  сьогодні  знову  стають  популярними.  Така  традиція  тісно пов’язана з архітектурою приміщення,  акустичними  властивостями,  декором і зонуванням простору.  Саме  ці  характеристики  стали  характерною  рисою  вокзалів.

Сучасні технології і будівельні матеріали дозволяють проектувати вокзали в нових архітектурних стилях, розробляти ексклюзивні дизайни внутрішнього оформлення, при цьому зберігаючи основні риси, традиційно властиві вокзалу.

У проекті також дотримуються технічні вимоги, враховується інженерне обладнання.

На основі вимог нормативної документації, проект вокзалу складається за тими ж принципами, що і інші інфраструктурні об’єкти з урахуванням спеціалізації і потоку пасажирів. Проектні роботи включають організацію території, розподіл на зони і заходи безпеки. Будівля вокзалу проектується з урахуванням необхідних приміщень і може включати додаткові комплекси, передбачені в завданні.

Головна наша мета – створити проект вокзалу, який стане гордістю міста, буде відповідати сучасним державним, міжнародним стандартам і забезпечить потребу міста як об’єкт інфраструктури.

МИ ФОРМУЄМО КРАСИВЕ І ФУНКЦІОНАЛЬНЕ ПРЕДМЕТНО-ПРОСТОРОВЕ СЕРЕДОВИЩЕ

МИ ГАРАНТУЄМО ОПТИМАЛЬНИЙ ПРОЕКТ, РОЗРОБЛЕНИЙ ВІДПОВІДНО ДО ВАШИХ ВИМОГ.