E&K | Майстерня “E&K” подарували проект школи для дітей
17910
post-template-default,single,single-post,postid-17910,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode_grid_1400,qode_popup_menu_text_scaledown,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-ek-architecture,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Майстерня “E&K” подарували проект школи для дітей

Майстерня “E&K” подарували проект школи для дітей

Архітектурна майстерня« E & K »розробила благодійний проект комплексної термомодернізації та реконструкції існуючої будівлі Слов'янської загальноосвітньої школи - інтернату I - III ступенів №1 за адресою м. Слов'янськ, вул. Батюка, 20. Головним архітектором проекту виступив Петровський Олександр Георгійович. »

Роботи включили в себе обстеження технічного стану будівлі, підготовку проекту і технічної документації. На підставі аналізу результатів технічного обстеження будівельних конструкцій було складено Висновок щодо технічного стану будівлі, надано рекомендації щодо виконання робіт з термомодернізації та безпечної подальшої експлуатації будівлі.

За проектом колірна палітра фасаду складається з яскравих кольорів – сонячного жовтого і небесного перламутрово-синього. Дана колірна гамма також буде символізувати Україну. Ми сподіваємося, що розроблений нами проект стане першим кроком до успішної реконструкції школи і навчального середовища, яка буде направляти і благополучно впливати на дітей.

Так зараз виглядає будівля Слов'янської загальноосвітньої школи-інтернату №1.