E&K | Інтер’єрний дизайн житлових приміщень
17665
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17665,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode_grid_1400,qode_popup_menu_text_scaledown,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-ek-architecture,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Інтер’єрний дизайн житлових приміщень

У багатоквартирних будинках планування, розташування інженерного обладнання і місця загального користування оптимізовані для всіх верств населення. Зустрічаються також клубні будинки, де умови оптимізуються для окремої категорії мешканців. При цьому досягти ідеальних умов тільки одним архітектурним дизайном практично неможливо. Адже все одно люди різні і навіть загальні інтереси не позбавляють кожного мешканця в будинку індивідуальності. Саме дизайн квартири стає відсутньою ланкою створення власного вогнища, наповненого затишком і теплом, таким, яким бачить його кожен індивідуум.

Завдяки сучасним технологіям і обробних матеріалів, інтер’єрні рішення на сьогодні не мають кордонів і можуть докорінно змінити вигляд навіть найзвичайнішої квартири стандартів минулого століття. Ми пропонуємо не тільки популярний дизайн квартири-студії або функціональний інтер’єр малогабаритної смарт-квартири. Реалізація творчих ідей найбільш розкривається там, де це здається нездійсненним.

Перетворити стару «хрущовку», створити проект дизайну з елементами реконструкції внутрішнього простору і світло-прозорих конструкцій або відродити дух минулої епохи в стилі післявоєнного мінімалізму.

Для нас немає нічого неможливого. Якщо буде потрібно, ми «змінимо хід часу» і повернемо минуле, створивши дизайн ретро, або вирушимо в майбутнє, оформивши інтер’єр в стилі хай-тек.

Проект дизайну квартири — це практично реалізація переваг і уявлень замовника, де потрібен не тільки творчий підхід, а й певна технічна кваліфікація. Щоб замовити дизайн інтер’єру не потрібно бути фахівцем або розбиратися в стилях, адже до кожного клієнта у нас індивідуальний підхід і нам завжди є що запропонувати.

 

Розробка дизайну інтер’єру будинку або квартири починається зі складання технічного завдання. На цьому етапі робота ведеться у тісній співпраці з замовником. При цьому замовити дизайн інтер’єру можна не тільки в Києві, так як всі переговори і обговорення можуть проводитися як при зустрічі, так і онлайн.

Ми формуємо ГАРНЕ і функціональне предметно-просторове середовище

Ми гарантуємо оптимальний проект, розроблений відповідно до Ваших вимог.